/Files/images/2015-2016/vseukransk_uchnvsk_predmetn_olmpadi__etap/Рамка_Всеукраїнська учнівська олімпіада_ІV_етап_.gif

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/spanska_mova/_0.jpg/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/spanska_mova/4.jpg Криволапов Олександр – учень 10 класу навчально-виховного комплексу "Олександрійський колегіум – спеціалізована школа", переможець IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови (диплом ІІ ступеня).

Надає перевагу вивченню іноземних мов, особливу увагу приділяє іспанській мові, яку вивчає з п’ятого класу. З перших днів зарекомендував себе як старанний, дисциплінований та перспективний учень. Має навчальні досягнення високого рівня. Виявляє інтерес до іспанської мови, культури та історії Іспанії. На уроках завжди уважний, активний, виконує домашнє завдання.

Загальна ерудиція демонструє всебічний розвиток Олександра як особистості. Має лідерські здібності, користується авторитетом серед вчителів та учнів, є активним учасником шкільного самоврядування, очолює учнівський парламент.


Вітаємо переможця та вчителя іспанської мови Балубу О.А.!
Бажаємо не зупинятись на досягнутому
та легко долати життєві перепони!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Рамка_Всеукраїнські учнівські олімпіади (IV етап).gif

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/0_1.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/0_2.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/0_3.jpg

  • Пилипенко Валерія,
    диплом учасника IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
    з німецької мови (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)

  • Балашов Олександр,
    диплом учасника IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
    з математики (10-А клас, учитель: Зеленяк О.П.)

  • Олексієнко Павло,
    диплом учасника IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
    з інформаційних технологій (8-В клас, учитель: Андрієнко О.О.)


Вітаємо учасників IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
та їх учителів із значним успіхом!
Бажаємо не зупинятись на досягнутому
та перемог у майбутньому!

/Files/images/2015-2016/vseukransk_uchnvsk_predmetn_olmpadi__etap/Рамка_Всеукраїнські учнівські олімпіади_ІІІ_етап__.gif

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Англійська мова_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з англійської мови, ІІІ етап

9 клас

  • Демченко Єлизавета, диплом ІІ ступеня (9-В клас, учитель: Яструб Л.І.)
  • Олар Єлизавета, диплом ІІІ ступеня (9-В клас, учитель: Яструб Л.І.)
  • Терентьєва Єлизавета, диплом ІІІ ступеня (8-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)


10 клас

  • Лебідь Дмитро, диплом ІІ ступеня (10-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
  • Кравчук Катерина, диплом ІІІ ступеня (10-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Іспанська мова_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з іспанської мови, ІІІ етап

9 клас

  • Ніколаєв Гліб, диплом ІІІ ступеня (9-В клас, учитель: Балуба О.А.)


10 клас

  • Криволапов Олександр, диплом І ступеня (10-В клас, учитель: Балуба О.А.)
  • Швецова Владислава, диплом ІІ ступеня (10-В клас, учитель: Балуба О.А.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Економіка.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з економіки, ІІІ етап

9 клас

  • Туз Юлія, диплом ІІ ступеня (9-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
  • Тимошевська Альона, диплом ІІІ ступеня (9-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)


10 клас

  • Кузнецова Катерина, диплом ІІІ ступеня (10-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)


11 клас

  • Ромасько Іван, диплом ІІ ступеня (11-Б клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Інформаційні технології_2.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з інформаційних технологій, ІІІ етап

8 клас

  • Олексієнко Павло, диплом І ступеня (8-В клас, учитель: Андрієнко О.О.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Німецька мова.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з німецької мови, ІІІ етап

9 клас

  • Дьобріх Хелена, диплом ІІ ступеня (8-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Чемойдан Олександра, диплом ІІ ступеня (8-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Колєватова Дар'я, диплом ІІ ступеня (9-В клас, учитель: Пожарова Т.В.)
  • Руденко Анна, диплом ІІ ступеня (9-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Демченко Єлизавета, диплом ІІІ ступеня (9-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Ніколаєв Гліб, диплом ІІІ ступеня (9-В клас, учитель: Пожарова Т.В.)
  • Бут Анастасія, диплом ІІІ ступеня (9-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Яновська Валерія, диплом ІІІ ступеня (8-В клас, учитель: Малишева Н.В.)


10 клас

  • М'ясківська Валерія, диплом І ступеня (10-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • Рудик Марія, диплом ІІ ступеня (10-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Гелеверя Мілана, диплом ІІ ступеня (10-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Криволапов Олександр, диплом ІІ ступеня (10-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • Половінкін Петро, диплом ІІ ступеня (10-В клас, учитель: Понєдєльнік М.М.)


11 клас

  • Пилипенко Валерія, диплом І ступеня (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Демченко Оксана, диплом ІІ ступеня (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Ковальчук Станіслав, диплом ІІ ступеня (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Малородня Марія, диплом ІІІ ступеня (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Петришина Надія, диплом ІІІ ступеня (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Астрономія_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з астрономії, ІІІ етап

11 клас

  • Ромасько Іван, диплом ІІІ ступеня (11-Б клас, учитель: Чиж Л.І.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Інформатика_5.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з інформатики, ІІІ етап

8 клас

  • Олексієнко Павло, диплом ІІІ ступеня (8-В клас, учитель: Андрієнко О.О.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Хімія_1.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з хімії, ІІІ етап

8 клас

  • Олексієнко Павло, диплом ІІІ ступеня (8-В клас, учитель: Бойченко С.М.)
  • Казаков Владислав, диплом ІІІ ступеня (8-В клас, учитель: Бойченко С.М.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Географія_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з географії, ІІІ етап

8 клас

  • Олексієнко Павло, диплом ІІІ ступеня (8-В клас, учитель: Волошина Н.А.)


9 клас

  • Колєватова Дар'я, диплом ІІІ ступеня (9-В клас, учитель:Ілюшенко О.Л.)


11 клас

  • Ковальчук Станіслав, диплом ІІІ ступеня (11-В клас, учитель: Волошина Н.А.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Біологія.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з біології, ІІІ етап

9 клас

  • Тимошевська Альона, диплом ІІІ ступеня (9-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Математика_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з математики, ІІІ етап

7 клас

  • Желудченко Михайло, диплом ІІІ ступеня (7-А клас, учитель: Клішанець І.В.)


8 клас

  • Казаков Владислав, диплом ІІІ ступеня (8-В клас, учитель: Луб'яна Л.А.)


9 клас

  • Тимошевська Альона, диплом ІІІ ступеня (9-А клас, учитель: Зеленяк О.П.)


10 клас

  • Балашов Олександр, диплом І ступеня (10-А клас, учитель: Зеленяк О.П.)


11 клас

  • Ромасько Іван, диплом ІІІ ступеня (11-Б клас, учитель: Луб'яна Л.А.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Українська мова та література.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з української мови та літератури, ІІІ етап

8 клас

  • Сливюк Юлія, диплом ІІ ступеня (8-В клас, учитель: Жуган О.Ю.)


11 клас

  • Пилипенко Валерія, диплом ІІ ступеня (11-В клас, учитель: Бренкульська Н.М.)
  • Ромасько Іван, диплом ІІІ ступеня (11-Б клас, учитель: Резніченко Л.О.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

Наші здобутки:

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/1.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/2.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/3.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/4.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/5.jpg

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/6.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/7.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/8.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/9.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/10.jpg

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/11.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/12.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/13.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/14.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/15.jpg

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/16.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/17.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nmetska_mova/18.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/anglyska_mova/1.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/anglyska_mova/2.jpg

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/anglyska_mova/3.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/anglyska_mova/4.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/anglyska_mova/5.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/matematika/1.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/matematika/2.jpg

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/matematika/3.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/matematika/4.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/matematika/5.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/ekonomka/1.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/ekonomka/2.jpg

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/ekonomka/3.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/ekonomka/4.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/spanska_mova/1.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/spanska_mova/2.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/spanska_mova/3.jpg

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/ukranska_mova__lteratura/1.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/ukranska_mova__lteratura/2.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/ukranska_mova__lteratura/3.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/geografya/1.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/geografya/2.jpg

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/geografya/3.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/hmya/1.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/hmya/2.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/bologya/1.jpg

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/astronomya/1.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nformatsyn_tehnolog/1.jpg /Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/nformatika/1.jpg

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Рамка_Всеукраїнські учнівські олімпіади (ІІ етап)_0.gif

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Правознавство.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з правознавства, ІІ етап

9 клас

  • Руденко Анна, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Лисюк Л.П.)


10 клас

  • Балашов Олександр, І місце (10-А клас, учитель: Лисюк Л.П.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Економіка.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з економіки, ІІ етап

9 клас

  • Туз Юлія, І місце (9-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
  • Руденко Анна, ІІ місце (9-В клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
  • Тимошевська Альона, ІІІ місце (9-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)


10 клас

  • Кузнецова Катерина, ІІ місце (10-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
  • Овечко Олександр, ІІІ місце (10-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Англійська мова_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з англійської мови, ІІ етап

8 клас

  • Терентьєва Єлизавета, І місце (8-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
  • Олексієнко Павло, ІІ місце (8-В клас, учитель: Туник Л.В.)
  • Римар Антон, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)


9 клас

  • Демченко Єлизавета, ІІ місце (9-В клас, учитель: Яструб Л.І.)
  • Руденко Анна, ІІ місце (9-В клас, учитель: Яструб Л.І.)
  • Ніколаєв Гліб, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Туник Л.В.)
  • Олар Єлизавета, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Яструб Л.І.)


10 клас

  • Кравчук Катерина, ІІ місце (10-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
  • Лебідь Дмитро, ІІ місце (10-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
  • Гелеверя Мілана, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Іспанська мова_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з іспанської мови, ІІ етап

9 клас

  • Ніколаєв Гліб, ІІ місце (9-В клас, учитель: Балуба О.А.)
  • Крамаренко Софія, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Балуба О.А.)


10 клас

  • Криволапов Олександр, І місце (10-В клас, учитель: Балуба О.А.)
  • Швецова Владислава, ІІ місце (10-В клас, учитель: Балуба О.А.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Екологія_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з екології, ІІ етап

11 клас

  • Снагощенко Анастасія, ІІ місце (11-Б клас, учитель: Сунько І.В.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Астрономія_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з астрономії, ІІ етап

11 клас

  • Ромасько Іван, ІІ місце (11-Б клас, учитель: Чиж Л.І.)
  • Єфремов Дмитро, ІІІ місце (11-Б клас, учитель: Чиж Л.І.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Інформаційні технології_2.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з інформаційних технологій, ІІ етап

8 клас

  • Олексієнко Павло, І місце (8-В клас, учитель: Андрієнко О.О.)


9 клас

  • Руденко Анна, ІІ місце (9-В клас, учитель: Руденко Є.В.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Хімія_1.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з хімії, ІІ етап

7 клас

  • Долударьова Вікторія, ІІ місце (7-В клас, учитель: Максімов О.С.)
  • Малюченко Адам, ІІІ місце (7-Г клас, учитель: Максімов О.С.)


8 клас

  • Казаков Владислав, ІІ місце (8-В клас, учитель: Бойченко С.М.)
  • Олексієнко Павло, ІІ місце (8-В клас, учитель: Бойченко С.М.)


9 клас

  • Руденко Анна, ІІ місце (9-В клас, учитель: Максімов О.С.)
  • Тимошевська Альона, ІІІ місце (9-А клас, учитель: Бойченко С.М.)


11 клас

  • Ромасько Іван, ІІ місце (11-Б клас, учитель: Максімов О.С.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Фізика_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з фізики, ІІ етап

7 клас

  • Кузьменко Іван, ІІІ місце (7-А клас, учитель: Чиж Л.І.)
  • Солов'єнко В'ячеслав, ІІІ місце (7-А клас, учитель: Чиж Л.І.)


8 клас

  • Казаков Владислав, ІІ місце (8-В клас, учитель: Чиж Л.І.)
  • Гасаєнко Олег, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Чиж Л.І.)


9 клас

  • Руденко Анна, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Чиж Л.І.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Географія_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з географії, ІІ етап

8 клас

  • Олексієнко Павло, І місце (8-В клас, учитель: Волошина Н.А.)
  • Казаков Владислав, І місце (8-В клас, учитель: Волошина Н.А.)
  • Сливюк Юлія, ІІ місце (8-В клас, учитель: Волошина Н.А.)


9 клас

  • Колєватова Дарія, І місце (9-В клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
  • Демченко Єлизавета, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
  • Ніколаєв Гліб, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
  • Тимошевська Альона, ІІІ місце (9-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)


10 клас

  • Балашов Олександр, ІІ місце (10-А клас, учитель: Волошина Н.А.)
  • Криволапов Олександр, ІІ місце (10-В клас, учитель: Волошина Н.А.)
  • Анідалова Марина, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Волошина Н.А.)
  • Томаровщенко Максим, ІІІ місце (10-А клас, учитель: Волошина Н.А.)


11 клас

  • Ковальчук Станіслав, І місце (11-В клас, учитель: Волошина Н.А.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Історія_3.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з історії, ІІ етап

8 клас

  • Олексієнко Павло, ІІ місце (8-В клас, учитель: Лисюк Л.П.)


9 клас

  • Зінченко Катерина, ІІ місце (9-Д клас, учитель: Ткаченко Т.В.)


10 клас

  • Балашов Олександр, ІІ місце (10-А клас, учитель: Коваленко Ю.Б.)
  • Фесюк Анна, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Севастяненко С.О.)


11 клас

  • Ромасько Іван, ІІ місце (11-Б клас, учитель: Ткаченко Т.В.)
  • Єфремов Дмитро, ІІІ місце (11-Б клас, учитель: Ткаченко Т.В.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Інформатика_5.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з інформатики, ІІ етап

8 клас

  • Олексієнко Павло, ІІ місце (8-В клас, учитель: Андрієнко О.О.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Німецька мова.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з німецької мови, ІІ етап

8 клас

  • Казаков Владислав, І місце (8-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Чемойдан Олександра, І місце (8-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Терентьєва Єлизавета, ІІ місце (8-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • Яновська Валерія, ІІ місце (8-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Гасаєнко Олег, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Пожарова Т.В.)
  • Немазана Ніколь, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Малишева Н.В.)


9 клас

  • Дьобріх Хелена, І місце (9-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Демченко Єлизавета, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Колєватова Дар'я, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Авраменко О.М.)


10 клас

  • М'ясківська Валерія, І місце (10-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • Криволапов Олександр, ІІ місце (10-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • Ладиченко Тетяна, ІІ місце (10-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • Рудик Марія, ІІ місце (10-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Ступак Іван, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • Сядро Анастасія, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Авраменко О.М.)


11 клас

  • Демченко Оксана, І місце (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Пилипенко Валерія, ІІ місце (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Петришина Надія, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Ковальчук Станіслав, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Куц Олександр, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Математика_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з математики, ІІ етап

6 клас

  • Голубятнікова Дар'я, І місце (6-А клас, учитель: Узлова В.А.)
  • Кузубов Ігор, ІІ місце (6-А клас, учитель: Узлова В.А.)
  • Пирогов Павло, ІІ місце (6-А клас, учитель: Узлова В.А.)
  • Гімерверт Марія, ІІІ місце (6-Г клас, учитель: Чиж Л.І.)


7 клас

  • Желудченко Михайло, ІІ місце (7-А клас, учитель: Клішанець І.В.)


8 клас

  • Казаков Владислав, І місце (8-В клас, учитель: Луб'яна Л.А.)
  • Гасаєнко Олег, ІІ місце (8-В клас, учитель: Луб'яна Л.А.)


9 клас

  • Тимошевська Альона, ІІ місце (9-А клас, учитель: Зеленяк О.П.)


10 клас

  • Балашов Олександр, ІІ місце (10-А клас, учитель: Зеленяк О.П.)


11 клас

  • Ромасько Іван, І місце (11-Б клас, учитель: Луб'яна Л.А.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Біологія.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з біології, ІІ етап

8 клас

  • Олексієнко Павло, ІІ місце (8-В клас, учитель: Сунько І.В.)
  • Казаков Владислав, ІІ місце (8-В клас, учитель: Сунько І.В.)


10 клас

  • Іонов Михайло, ІІІ місце (10-А клас, учитель: Сунько І.В.)


11 клас

  • Ромасько Іван, ІІ місце (11-Б клас, учитель: Узлов М.І.)
  • Біжко Вікторія, ІІІ місце (11-Б клас, учитель: Узлов М.І.)
  • Снагощенко Антоніна, ІІІ місце (11-Б клас, учитель: Узлов М.І.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Українська мова та література.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з української мови та літератури, ІІ етап

7 клас

  • Моцна Анастасія, ІІ місце (7-В клас, учитель: Жуган О.Ю.)
  • Ковальчук Тетяна, ІІІ місце (7-В клас, учитель: Жуган О.Ю.)
  • Хорольська Мирослава, ІІІ місце (7-В клас, учитель: Жуган О.Ю.)
  • Багян Карина, ІІІ місце (7-В клас, учитель: Жуган О.Ю.)
  • Клюєва Ясміна, ІІІ місце (7-В клас, учитель: Жуган О.Ю.)


8 клас

  • Сливюк Юлія, ІІ місце (8-В клас, учитель: Жуган О.Ю.)
  • Казаков Владислав, ІІ місце (8-В клас, учитель: Жуган О.Ю.)
  • Терентьєва Єлизавета, ІІ місце (8-В клас, учитель: Жуган О.Ю.)
  • Яновська Валерія, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Жуган О.Ю.)


9 клас

  • Руденко Анна, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Бренкульська Н.М.)
  • Демченко Єлизавета, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Бренкульська Н.М.)


10 клас

  • М'ясківська Валерія, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Резніченко Л.О.)


11 клас

  • Пилипенко Валерія, ІІ місце (11-В клас, учитель: Бренкульська Н.М.)
  • Ромасько Іван, ІІ місце (11-Б клас, учитель: Резніченко Л.О.)
  • Безус Ірина, ІІІ місце (11-Б клас, учитель: Резніченко Л.О.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

Кiлькiсть переглядiв: 242