/Files/images/2015-2016/vseukransk_uchnvsk_predmetn_olmpadi__etap/Рамка_Всеукраїнська учнівська олімпіада_ІV_етап_.gif

/Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/IV_etap/1.jpg/Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/IV_etap/2.jpg Криволапов Олександр – учень 11 класу навчально-виховного комплексу "Олександрійський колегіум – спеціалізована школа", переможець IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іспанської мови (диплом ІІІ ступеня).

Надає перевагу вивченню іноземних мов, особливу увагу приділяє іспанській мові, яку вивчає з п’ятого класу. З перших днів зарекомендував себе як старанний, дисциплінований та перспективний учень. Має навчальні досягнення високого рівня. Виявляє інтерес до іспанської мови, культури та історії Іспанії. На уроках завжди уважний, активний, виконує домашнє завдання.

Загальна ерудиція демонструє всебічний розвиток Олександра як особистості. Має лідерські здібності, користується авторитетом серед вчителів та учнів, є активним учасником шкільного самоврядування, очолює учнівський парламент.


Вітаємо переможця та вчителя іспанської мови Балубу О.А.!
Бажаємо не зупинятись на досягнутому
та легко долати життєві перепони!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Рамка_Всеукраїнські учнівські олімпіади (IV етап).gif

/Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/IV_etap/3.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/IV_etap/4.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/IV_etap/5.jpg

        • Чемойдан Олександра,
          диплом учасника IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
          (9-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
        • Казаков Владислав,
          диплом учасника IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
          (9-В клас, учитель: Луб'яна Л.А.)
        • Балашов Олександр,
          диплом учасника IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
          (11-А клас, учитель: Зеленяк О.П.)

Вітаємо учасників IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
та їх учителів із значним успіхом!
Бажаємо не зупинятись на досягнутому
та перемог у майбутньому!

/Files/images/2015-2016/vseukransk_uchnvsk_predmetn_olmpadi__etap/Рамка_Всеукраїнські учнівські олімпіади_ІІІ_етап__.gif

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Економіка.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з економіки, ІІІ етап

9 клас

  • Карпенко Владислав, диплом ІІ ступеня (9-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
  • Дробот Максим, диплом ІІІ ступеня (9-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)


11 клас

  • Кузнецова Катерина, диплом ІІІ ступеня (11-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Іспанська мова_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з іспанської мови, ІІІ етап

8 клас

  • Моцна Анастасія, диплом ІІІ ступеня (8-В клас, учитель: Балуба О.А.)


10 клас

  • Ніколаєв Гліб, диплом І ступеня (10-В клас, учитель: Балуба О.А.)


11 клас

  • Криволапов Олександр, диплом І ступеня (11-В клас, учитель: Балуба О.А.)
  • Швецова Владислава, диплом ІІ ступеня (11-В клас, учитель: Балуба О.А.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Англійська мова_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з англійської мови, ІІІ етап

9 клас

  • Терентьєва Єлизавета, диплом ІІ ступеня (9-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
  • Сливюк Юлія, диплом ІІ ступеня (9-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)


10 клас

  • Демченко Єлизавета, диплом ІІ ступеня (10-В клас, учитель: Яструб Л.І.)


11 клас

  • Кравчук Катерина, диплом ІІ ступеня (11-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
  • Лебідь Дмитро, диплом ІІІ ступеня (11-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Хімія_1.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з хімії, ІІІ етап

8 клас

  • Тримбач Станіслав, диплом ІІІ ступеня (8-Д клас, учитель: Максімов О.С.)


9 клас

  • Казаков Владислав, диплом ІІ ступеня (9-В клас, учитель: Бойченко С.М.)


11 клас

  • Кузнецова Катерина, диплом ІІІ ступеня (11-А клас, учитель: Бойченко С.М.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Російська мова та література.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з російської мови та літератури, ІІІ етап

10 клас

  • Колєватова Дар'я, диплом ІІІ ступеня (10-В клас, учитель: Пантасенко Г.І.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Інформатика_5.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з інформатики, ІІІ етап

11 клас

  • Балашов Олександр, диплом ІІ ступеня (11-А клас, учитель: Зеленяк О.П.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Німецька мова.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з німецької мови, ІІІ етап

9 клас

  • Чемойдан Олександра, диплом І ступеня (9-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Казаков Владислав, диплом ІІ ступеня (9-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Терентьєва Єлизавета, диплом ІІ ступеня (9-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • Яновська Валерія, диплом ІІ ступеня (9-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Зюзь Вікторія, диплом ІІІ ступеня (8-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Ковальчук Олександра, диплом ІІІ ступеня (9-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Разуваєва Анастасія, диплом ІІІ ступеня (9-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • Сливюк Юлія, диплом ІІІ ступеня (9-В клас, учитель: Авраменко О.М.)


10 клас

  • Демченко Єлизавета, диплом ІІ ступеня (10-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Руденко Анна-Марія, диплом ІІ ступеня (10-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Бут Анастасія, диплом ІІ ступеня (10-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Ніколаєв Гліб, диплом ІІІ ступеня (10-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Колєватова Дар'я, диплом ІІІ ступеня (10-В клас, учитель: Сізова С.В.)


11 клас

  • Гелеверя Мілана, диплом ІІ ступеня (11-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Ступак Іван, диплом ІІІ ступеня (11-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • Ладиченко Тетяна, диплом ІІІ ступеня (11-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • М'ясківська Валерія, диплом ІІІ ступеня (11-В клас, учитель: Авраменко О.М.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Географія_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з географії, ІІІ етап

10 клас

  • Колєватова Дар'я, диплом ІІІ ступеня (10-В клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Математика_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з математики, ІІІ етап

8 клас

  • Майгур Олексій, диплом ІІІ ступеня (8-А клас, учитель: Якименко Н.А.)


9 клас

  • Казаков Владислав, диплом І ступеня (9-В клас, учитель: Луб'яна Л.А.)


11 клас

  • Балашов Олександр, диплом ІІІ ступеня (11-А клас, учитель: Зеленяк О.П.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Українська мова та література.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з української мови та літератури, ІІІ етап

9 клас

  • Сливюк Юлія, диплом ІІІ ступеня (9-В клас, учитель: Жуган О.Ю.)


10 клас

  • Руденко Анна-Марія, диплом ІІ ступеня (10-В клас, учителі: Кудря Т.В., Бренкульська Н.М.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Екологія_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з екології, ІІІ етап

11 клас

  • Чесницький Данило, диплом ІІ ступеня (11-В клас, учитель: Сунько І.В.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

Наші здобутки:

/Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/11_ekonomka/1.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/11_ekonomka/2.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/11_ekonomka/3.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/10_spanska_mova/1.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/10_spanska_mova/2.jpg

/Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/10_spanska_mova/3.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/10_spanska_mova/4.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/09_anglyska_mova/1.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/09_anglyska_mova/2.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/09_anglyska_mova/3.jpg

/Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/09_anglyska_mova/4.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/09_anglyska_mova/5.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/08_hmya/1.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/08_hmya/2.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/08_hmya/3.jpg

/Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/07_rosyska_mova_ta_lteratura/1.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/06_nformatika/1.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/1.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/2.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/3.jpg

/Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/4.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/5.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/6.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/7.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/8.jpg

/Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/9.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/10.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/11.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/12.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/13.jpg

/Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/14.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/15.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/16.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/05_nmetska_mova/17.jpg

/Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/04_geografya/1.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/03_matematika/1.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/03_matematika/2.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/03_matematika/3.jpg

/Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/02_ukranska_mova_ta_lteratura/1.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/02_ukranska_mova_ta_lteratura/2.jpg /Files/images/2017-2018/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/_etap/01_ekologya/1.jpg

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Рамка_Всеукраїнські учнівські олімпіади (ІІ етап)_0.gif

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Економіка.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з економіки, ІІ етап

9 клас

  • Карпенко Владислав, І місце (9-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
  • Дробот Максим, ІІІ місце (9-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)


10 клас

  • Костюченко Катерина, ІІІ місце (10-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)


11 клас

  • Кузнецова Катерина, ІІ місце (11-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
  • Овечко Олександр, ІІІ місце (11-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Астрономія_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з астрономії, ІІ етап

10 клас

  • Казаков Владислав, І місце (9-В клас, учитель: Чиж Л.І.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Географія_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з географії, ІІ етап

9 клас

  • Разуваєва Анастасія, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Волошина Н.А.)
  • Тищенко Дмитро, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Волошина Н.А.)
  • Дробишев Олександр, ІІІ місце (9-А клас, учитель: Волошина Н.А.)


10 клас

  • Колєватова Дар'я, І місце (10-В клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)


11 клас

  • Фесюк Анна, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Волошина Н.А.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Правознавство.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з правознавства, ІІ етап

9 клас

  • Сливюк Юлія, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Лисюк Л.П.)


10 клас

  • Мартиненко Степан, ІІІ місце (10-Д клас, учитель: Лисюк Л.П.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Інформаційні технології_2.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з інформаційних технологій, ІІ етап

  • Руденко Анна-Марія, ІІ місце (10-В клас, учитель: Андрієнко О.О.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Іспанська мова_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з іспанської мови, ІІ етап

8 клас

  • Моцна Анастасія, ІІ місце (8-В клас, учитель: Балуба О.А.)


10 клас

  • Ніколаєв Гліб, І місце (10-В клас, учитель: Балуба О.А.)
  • Демченко Єлизавета, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Балуба О.А.)
  • Крамаренко Софія, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Балуба О.А.)


11 клас

  • Криволапов Олександр, І місце (11-В клас, учитель: Балуба О.А.)
  • Швецова Владислава, ІІ місце (11-В клас, учитель: Балуба О.А.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Англійська мова_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з англійської мови, ІІ етап

8 клас

  • Яковенко Матвій, ІІ місце (8-В клас, учитель: Туник Л.В.)


9 клас

  • Терентьєва Єлизавета, ІІ місце (9-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
  • Сливюк Юлія, ІІ місце (9-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
  • Разуваєва Анастасія, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)


10 клас

  • Демченко Єлизавета, ІІ місце (10-В клас, учитель: Яструб Л.І.)
  • Олар Єлизавета, ІІ місце (10-В клас, учитель: Яструб Л.І.)
  • Сібірцева Дарія, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Туник Л.В.)


11 клас

  • Кравчук Катерина, І місце (11-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
  • Лебідь Дмитро, ІІ місце (11-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
  • Гелеверя Мілана, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Біологія.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з біології, ІІ етап

8 клас

  • Деркач Дмитро, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Узлов М.І.)
  • Хорольська Мирослава, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Узлов М.І.)

9 клас

  • Казаков Владислав, ІІ місце (9-В клас, учитель:Сунько І.В.)
  • Дробишев Олександр, ІІІ місце (9-А клас, учитель: Сунько І.В.)

10 клас

  • Проценко Марія, ІІІ місце (10-А клас, учитель: Узлов М.І.)
  • Петренко Алла, ІІІ місце (10-А клас, учитель: Узлов М.І.)
  • Колєватова Дар'я, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Узлов М.І.)


11 клас

  • Кузнецова Катерина, ІІ місце (11-А клас, учитель: Сунько І.В.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Трудове навчання.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з трудового навчання, ІІ етап

9 клас

  • Гурін Артем, ІІ місце (9-Д клас, учитель: Мажаєв А.Ю.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Хімія_1.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з хімії, ІІ етап

7 клас

  • Лавренюк Сергій, І місце (7-А клас, учитель: Бойченко С.М.)
  • Герасимчук Валентина, ІІ місце (7-В клас, учитель: Максімов О.С.)
  • Ігнатенко Ольга, ІІ місце (7-В клас, учитель: Максімов О.С.)
  • Скалацький Станіслав, ІІ місце (7-А клас, учитель: Бойченко С.М.)


8 клас

  • Тримбач Станіслав, ІІ місце (8-Д клас, учитель: Максімов О.С.)
  • Долударьова Вікторія, ІІ місце (8-В клас, учитель: Максімов О.С.)
  • Зюзь Вікторія, ІІ місце (8-В клас, учитель: Максімов О.С.)


10 клас

  • Піценко Софія, ІІ місце (10-А клас, учитель: Максімов О.С.)
  • Проценко Марія, ІІІ місце (10-А клас, учитель: Максімов О.С.)


11 клас

  • Кузнецова Катерина, І місце (11-А клас, учитель: Бойченко С.М.)
  • Стороженко Ілля, ІІ місце (11-А клас, учитель: Бойченко С.М.)
  • Голопьорова Дар'я, ІІІ місце (11-А клас, учитель: Бойченко С.М.)
  • Овечко Олександр, ІІІ місце (11-А клас, учитель: Бойченко С.М.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Німецька мова.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з німецької мови, ІІ етап

8 клас

  • Багян Каріна, ІІ місце (8-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Зюзь Вікторія, ІІ місце (8-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Клюєва Ясміна, ІІ місце (8-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Долударьова Вікторія, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Гудомарова Єлизавета, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Титар К.В.)
  • Кравченко Нікіта, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Тимошенко М.П.)


9 клас

  • Терентьєва Єлизавета, І місце (9-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • Чемойдан Олександра, І місце (9-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Гасаєнко Олег, ІІ місце (9-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • Казаков Владислав, ІІ місце (9-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Разуваєва Анастасія, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • Сливюк Юлія, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Авраменко О.М.)
  • Ковальчук Олександра, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Малишева Н.В.)


10 клас

  • Руденко Анна, І місце (10-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Колєватова Дар'я, ІІ місце (10-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Ніколаєв Гліб, ІІ місце (10-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Павлова Марія, ІІ місце (10-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Крамаренко Софія, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Вітренко Юлія, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Сізова С.В.)


11 клас

  • Рудик Марія, І місце (11-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Гелеверя Мілана, ІІ місце (11-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Половінкін Петро, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Понєдєльнік М.М.)
  • Ладиченко Тетяна, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Авраменко О.М.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Історія_3.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з історії, ІІ етап

8 клас

  • Деркач Дмитро, ІІ місце (8-В клас, учитель: Коваленко Ю.Б.)
  • Долударьова Вікторія, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Коваленко Ю.Б.)


9 клас

  • Сливюк Юлія, ІІ місце (9-В клас, учитель: Лисюк Л.П.)


10 клас

  • Зінченко Катерина, І місце (10-Д клас, учителі: Ткаченко Т.В., Севастяненко С.О.)


11 клас

  • Балашов Олександр, ІІ місце (11-А клас, учитель: Коваленко Ю.Б.)
  • Чесницький Данило, ІІ місце (11-В клас, учитель: Севастяненко С.О.)
  • Криволапов Олександр, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Севастяненко С.О.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Математика_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з математики, ІІ етап

6 клас

  • Котляр Євгенія, І місце (6-А клас, учитель: Узлова В.А.)
  • Надоша Даніїл, ІІ місце (6-А клас, учитель: Узлова В.А.)


8 клас

  • Майгур Олексій, І місце (8-А клас, учитель: Якименко Н.А.)
  • Желудченко Михайло, ІІІ місце (8-А клас, учитель: Якименко Н.А.)


9 клас

  • Казаков Владислав, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Луб'яна Л.А.)


11 клас

  • Балашов Олександр, І місце (11-А клас, учитель: Зеленяк О.П.)
  • Бондаренко Нікіта, ІІІ місце (11-А клас, учитель: Зеленяк О.П.)
  • Томаровщенко Максим, ІІІ місце (11-А клас, учитель: Зеленяк О.П.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Російська мова та література.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з російської мови та літератури, ІІ етап

10 клас

  • Колєватова Дарія, ІІ місце (10-В клас, учитель: Пантасенко Г.І.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Екологія_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з екології, ІІ етап

11 клас

  • Чесницький Данило, І місце (11-В клас, учитель: Сунько І.В.)


Вітаємо переможця і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Інформатика_5.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з інформатики, ІІ етап

9 клас

  • Кислиця Павел, ІІІ місце (9-В клас, учителі: Андрієнко О.О., Руденко Є.В.)


11 клас

  • Балашов Олександр, ІІ місце (11-А клас, учитель: Зеленяк О.П.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Фізика_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з фізики, ІІ етап

7 клас

  • Герасимчук Валентина, ІІ місце (7-Г клас, учитель: Чиж Л.І.)
  • Ярошенко Дмитро, ІІІ місце (7-В клас, учитель: Чиж Л.І.)
  • Герасименко Анна, ІІІ місце (7-В клас, учитель: Чиж Л.І.)
  • Семенюк Єлизавата, ІІІ місце (7-Г клас, учитель: Чиж Л.І.)
  • Вечірко Аліна, ІІІ місце (7-Г клас, учитель: Чиж Л.І.)

9 клас

  • Казаков Владислав, ІІ місце (9-В клас, учитель: Чиж Л.І.)
  • Гасаєнко Олег, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Чиж Л.І.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Українська мова та література.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з української мови та літератури, ІІ етап

7 клас

  • Олексієнко Поліна, ІІ місце (7-В клас, учитель: Пуріс З.П.)
  • Герасименко Анна, ІІ місце (7-В клас, учитель: Пуріс З.П.)
  • Пухтієнко Вікторія, ІІІ місце (7-А клас, учитель: Пуріс З.П.)


8 клас

  • Багян Каріна, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Жуган О.Ю.)


9 клас

  • Сливюк Юлія, ІІ місце (9-В клас, учитель: Жуган О.Ю.)


10 клас

  • Руденко Анна-Марія, І місце (10-В клас, учителі: Кудря Т.В., Бренкульська Н.М.)
  • Колєватова Дар'я, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Кудря Т.В.)
  • Зінченко Катерина, ІІІ місце (10-Д клас, учитель: Бренкульська Н.М.)


11 клас

  • М'ясківська Валерія, ІІ місце (11-В клас, учитель: Резніченко Л.О.)
  • Кузнецова Катерина, ІІ місце (11-А клас, учитель: Резніченко Л.О.)
  • Фесюк Анна, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Бренкульська Н.М.)
  • Моренченко Катерина, ІІІ місце (11-Д клас, учитель: Кудря Т.В.)
Кiлькiсть переглядiв: 531