/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Рамка_Всеукраїнські учнівські олімпіади (ІІ етап)_0.gif

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Англійська мова_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з англійської мови, ІІ етап


8 клас

  • Філоненко Вікторія, ІІ місце (8-В клас, учитель: Туник Л.В.)
  • Нечипорук Данило, ІІІ місце (8-Г клас, учитель: Моргаленко Л.М.)


9 клас

  • Яковенко Матвій, І місце (9-В клас, учитель: Туник Л.В.)
  • Долударьова Вікторія, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Туник Л.В.)


10 клас

  • Сливюк Юлія, І місце (10-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
  • Терентьєва Єлизавета, ІІ місце (10-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)


11 клас

  • Демченко Єлизавета, ІІ місце (11-В клас, учитель: Яструб Л.І.)
  • Олар Єлизавета, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Яструб Л.І.)


Вітаємо переможців та вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Правознавство.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з правознавства, ІІ етап


9 клас

  • Багян Карина, ІІ місце (9-В клас, учитель: Лисюк Л.П.)
  • Мирончук Катерина, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Лисюк Л.П.)


11 клас

  • Мартиненко Степан, І місце (11-Д клас, учитель: Лисюк Л.П.)
  • Майорова Ірина, ІІІ місце (11-Д клас, учитель: Лисюк Л.П.)



Вітаємо переможців та вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Біологія.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з біології, ІІ етап


8 клас

  • Пухтієнко Вікторія, І місце (8-А клас, учитель: Сунько І.В.)
  • Олексієнко Поліна, ІІ місце (8-В клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
  • Васильєв Кирило, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
  • Лавренюк Сергій, ІІІ місце (8-А клас, учитель: Сунько І.В.)


9 клас

  • Хорольська Мирослава, ІІ місце (9-В клас, учитель: Узлов М.І.)
  • Колєватов Дмитро, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Узлов М.І.)


10 клас

  • Дробишев Олександр, ІІ місце (10-А клас, учитель: Сунько І.В.)
  • Яновська Валерія, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Сунько І.В.)
  • Карпенко Владислав, ІІІ місце (10-А клас, учитель: Сунько І.В.)


11 клас

  • Колєватова Дар'я, ІІ місце (11-В клас, учитель: Узлов М.І.)
  • Проценко Марія, ІІІ місце (11-А клас, учитель: Узлов М.І.)


Вітаємо переможців та вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Хімія_1.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з хімії, ІІ етап


8 клас

  • Омельяненко Віктор, І місце (8-А клас, учитель: Бойченко С.М.)
  • Ігнатенко Ольга, ІІ місце (8-В клас, учитель: Максімов О.С.)
  • Чернецький Олександр, ІІ місце (8-В клас, учитель: Максімов О.С.)


9 клас

  • Тримбач Станіслав, ІІ місце (9-Д клас, учитель: Максімов О.С.)
  • Багян Каріна, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Максімов О.С.)
  • Зюзь Вікторія, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Максімов О.С.)


11 клас

  • Проценко Марія, ІІІ місце (11-А клас, учитель: Максімов О.С.)


Вітаємо переможців та вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Німецька мова.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з німецької мови, ІІ етап


8 клас

  • Вечірко Аліна, І місце (8-Г клас, учитель: Волковаа Н.В.)
  • Косенко Владислав, ІІ місце (8-В клас, учитель: Волкова Н.В.)
  • Малишева Катерина, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Олексієнко Поліна, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Волкова Н.В.)


9 клас

  • Багян Каріна, І місце (9-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Клюєва Ясміна, ІІ місце (9-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Кравченко Нікіта, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Тимошенко М.П.)
  • Хорольська Мирослава, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Зюзь Вікторія, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Малишева Н.В.)


10 клас

  • Чемойдан Олександра, І місце (10-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Терентьєва Єлизавета, ІІ місце (10-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Яновська Валерія, ІІ місце (10-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Разуваєва Анастасія, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Казаков Владислав, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
  • Сливюк Юлія, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Малишева Н.В.)


11 клас

  • Демченко Єлизавета, І місце (11-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Бут Анастасія, ІІ місце (11-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Олар Єлизавета, ІІ місце (11-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Руденко Анна-Марія, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Сізова С.В.)
  • Колєватова Дар'я, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Сізова С.В.)


Вітаємо переможців та вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Російська мова та література.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з російської мови та літератури, ІІ етап


11 клас

  • Колєватова Дар'я, І місце (11-В клас, учитель: Пантасенко Г.І.)
  • Руденко Анна-Марія, ІІ місце (11-В клас, учитель: Пантасенко Г.І.)


Вітаємо переможців та вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Математика_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з математики, ІІ етап


7 клас

  • Котляр Євгеній, ІІ місце (7-А клас, учитель: Узлова В.А.)
  • Завгородній Іван, ІІІ місце (7-А клас, учитель: Узлова В.А.)
  • Мірошніченко Денис, ІІІ місце (7-А клас, учитель: Узлова В.А.)


8 клас

  • Льогких Назар, ІІІ місце (8-А клас, учитель: Узлова В.А.)


9 клас

  • Желудченко Михайло, ІІ місце (9-А клас, учитель: Якименко Н.А.)
  • Майгур Олексій, ІІ місце (9-А клас, учитель: Якименко Н.А.)


10 клас

  • Казаков Владислав, ІІ місце (10-А клас, учитель: Зеленяк О.П.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Історія_3.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з історії, ІІ етап


8 клас

  • Пухтієнко Вікторія, І місце (8-А клас, учитель: Коваленко Ю.Б.)


9 клас

  • Саєнко Павло, ІІІ місце (9-Д клас, учитель: Ткаченко Т.В.)


10 клас

  • Сливюк Юлія, ІІ місце (10-В клас, учитель: Коваленко Ю.Б.)
  • Яновська Валерія, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Коваленко Ю.Б.)
  • Тищенко Дмитро, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Коваленко Ю.Б.)


11 клас

  • Зінченко Катерина, І місце (11-Д клас, учителі: Ткаченко Т.В., Севастяненко С.О.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Фізика_0.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з фізики, ІІ етап


7 клас

  • Котляр Євгеній, ІІ місце (7-А клас, учитель: Чиж Л.І.)
  • Надоша Даніїл, ІІІ місце (7-А клас, учитель: Чиж Л.І.)
  • Завгородній Іван, ІІІ місце (7-А клас, учитель: Чиж Л.І.)


9 клас

  • Майгур Олексій, ІІІ місце (9-А клас, учитель: Чиж Л.І.)


10 клас

  • Казаков Владислав, І місце (10-А клас, учитель: Чиж Л.І.)
  • Гасаєнко Олег, ІІІ місце (10-А клас, учитель: Чиж Л.І.)


Вітаємо переможців і вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!

/Files/images/2016-2015/vseukransk_uchnvsk_olmpadi/Українська мова та література.png
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з української мови та літератури, ІІ етап


7 клас

  • Мартиненко Софія, І місце (7-Д клас, учитель: Пуріс З.П.)
  • Єгорова Злата, ІІ місце (7-Г клас, учитель: Ганжа Н.С.)


8 клас

  • Пухтієнко Вікторія, ІІ місце (8-А клас, учитель: Пуріс З.П.)


10 клас

  • Сливюк Юлія, ІІ місце (10-В клас, учитель: Жуган О.Ю.)


11 клас

  • Руденко Анна-Марія (11-В клас, учителі: Кудря Т.В., Бренкульська Н.М.)
  • Колєватова Дар'я (11-В клас, учителі: Кудря Т.В., Бренкульська Н.М.)


Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!

Кiлькiсть переглядiв: 65