Всеукраїнська учнівська олімпіада
з економіки, ІІ етап
9 клас
- Пухтієнко Вікторія, І місце (9-А клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
Вітаємо переможця та вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з астрономії, ІІ етап
11 клас
- Казаков Владислав, ІІ місце (11-А клас, учитель: Чиж Л.І.)
Вітаємо переможця та вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з географії, ІІ етап
8 клас
- Логвін Денис, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Даценко О.В.)
Вітаємо переможця та вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з інформаційних технологій, ІІ етап
10 клас
- Кравченко Нікіта, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Андрієнко О.О.)
Вітаємо переможця та вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з правознавства, ІІ етап
9 клас
- Пухтієнко Вікторія, ІІ місце (9-А клас, учитель: Лисюк Л.П.)
10 клас
- Мирончук Катерина, ІІІ місце (10-Д клас, учитель: Лисюк Л.П.)
11 клас
- Зейналова Дінара, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Лисюк Л.П.)
Вітаємо переможців та вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з іспанської мови, ІІ етап
8 клас
- Узлова Єлизавета, І місце (8-Г клас, учитель: Балуба О.А.)
10 клас
- Моцна Анастасія, ІІ місце (10-В клас, учитель: Балуба О.А.)
11 клас
- Ніколаєв Гліб, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Балуба О.А.)
Вітаємо переможців та вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з англійської мови, ІІ етап
8 клас
- Калабухов Кирило, ІІ місце (8-Г клас, учитель: Зеленяк О.О.)
- Яструб Денис, ІІ місце (8-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
- Лузгіна Женев'єва, ІІІ місце (8-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
9 клас
- Майорова Софія, ІІ місце (9-В клас, учитель: Моргаленко Л.М.)
11 клас
- Сливюк Юлія, І місце (11-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
- Терентьєва Єлизавета, І місце (11-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
- Разуваєва Анастасія, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Зеленяк О.О.)
Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з біології, ІІ етап
8 клас
- Калабухов Кирило, ІІ місце (8-Г клас, учитель: Узлов М.І.)
- Ілящет Єлизавета, ІІІ місце (8-Б клас, учитель: Узлов М.І.)
9 клас
- Олексієнко Поліна, І місце (9-В клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
- Пухтієнко Вікторія, ІІ місце (9-А клас, учитель: Сунько І.В.)
- Васильєв Кирило, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Ілюшенко О.Л.)
- Голубятнікова Дар'я, ІІІ місце (9-А клас, учитель: Сунько І.В.)
10 клас
- Ліонова Олександра, ІІ місце (10-А клас, учитель: Узлов М.І.)
11 клас
- Дробишев Олександр, ІІ місце (11-А клас, учитель: Сунько І.В.)
- Мороз Ольга, ІІІ місце (11-А клас, учитель: Сунько І.В.)
Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з трудового навчання, ІІ етап
9 клас
- Кузубов Ігор, ІІІ місце (9-А клас, учитель: Мажаєв А.Ю.)
Вітаємо переможця та вчителя!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з хімії, ІІ етап
7 клас
- Сергєєва Єва, ІІ місце (7-В клас, учитель: Максімов О.С.)
- Штефаньо Діана, ІІІ місце (7-В клас, учитель: Максімов О.С.)
8 клас
- Дьячук Ілля, ІІІ місце (8-Г клас, учитель: Бойченко С.М.)
9 клас
- Лавренюк Сергій, ІІІ місце (9-А клас, учитель: Бойченко С.М.)
10 клас
- Тримбач Станіслав, ІІ місце (10-А клас, учитель: Максімов О.С.)
- Ліонова Олександра, ІІ місце (10-А клас, учитель: Максімов О.С.)
- Гончаренко Дмитро, ІІІ місце (10-А клас, учитель: Максімов О.С.)
Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з німецької мови, ІІ етап
8 клас
- Єгорова Злата, І місце (8-Г клас, учитель: Сізова С.В.)
- Узлова Єлизавета, ІІ місце (8-Г клас, учитель: Авраменко О.М.)
- Шуліка Ангеліна, ІІІ місце (8-Г клас, учитель: Авраменко О.М.)
9 клас
- Олексієнко Поліна, І місце (9-В клас, учитель: Волкова Н.В.)
- Косенко Владислав, ІІ місце (9-В клас, учитель: Волкова Н.В.)
- Вечірко Аліна, ІІІ місце (9-Г клас, учитель: Волкова Н.В.)
- Мартиненко Тетяна, ІІІ місце (9-В клас, учитель: Сізова С.В.)
10 клас
- Багян Каріна, І місце (10-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
- Кравченко Нікіта, ІІ місце (10-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
- Хорольська Мирослава, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
- Клюєва Ясміна, ІІІ місце (10-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
11 клас
- Сливюк Юлія, І місце (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
- Терентьєва Єлизавета, ІІ місце (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
- Ніколаєв Гліб, ІІ місце (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
- Чемойдан Олександра, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
- Яновська Валерія, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Малишева Н.В.)
Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з математики, ІІ етап
6 клас
- Тимченко Євген, ІІ місце (6-А клас, учитель: Горовецька Н.В.)
- Глазкова Катерина, ІІІ місце (6-В клас, учитель: Дзюба Є.С.)
- Жих Олександра, ІІІ місце (6-В клас, учитель: Дзюба Є.С.)
- Сергєєва Софія, ІІІ місце (6-А клас, учитель: Горовецька Н.В.)
11 клас
- Казаков Владислав, ІІ місце (11-А клас, учитель: Зеленяк О.П.)
Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з екології, ІІ етап
10 клас
- Леонова Олександра, ІІІ місце (10-А клас, учитель: Узлов М.І.)
11 клас
- Разуваєва Анастасія, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Сунько І.В.)
- Ковальчук Олександра, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Сунько І.В.)
Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з історії, ІІ етап
8 клас
- Логвін Денис, І місце (8-В клас, учитель: Гірка І.О.)
- Мартиненко Софія, І місце (8-Д клас, учитель: Гірка І.О.)
9 клас
- Пухтієнко Вікторія, ІІІ місце (9-А клас, учитель: Коваленко Ю.Б.)
11 клас
- Савченко Софія, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Коваленко Ю.Б.)
- Разуваєва Анастасія, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Коваленко Ю.Б.)
- Сливюк Юлія, ІІІ місце (11-В клас, учитель: Коваленко Ю.Б.)
Вітаємо переможців та вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з української мови та літератури, ІІ етап
8 клас
- Мартиненко Софія, І місце (8-Д клас, учитель: Пуріс З.П.)
- Байсак Валерія, ІІ місце (8-Д клас, учитель: Пуріс З.П.)
10 клас
- Багян Кариина, ІІ місце (10-В клас, учитель: Резніченко Л.О.)
11 клас
- Разуваєва Анастасія, ІІ місце (11-В
клас, учитель: Жуган О.Ю.)
Вітаємо переможців та вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!
Всеукраїнська учнівська олімпіада
з фізики, ІІ етап
7 клас
- Штефаньо Діана, ІІІ місце (7-В клас, учитель: Конакова Н.М.)
11 клас
- Казаков Владислав, ІІІ місце (11-А клас, учитель: Чиж Л.І.)
Вітаємо переможців і вчителів!
Бажаємо нових зіркових злетів!