/Files/images/2016-2015/0_zrkova_desyatka/Зіркова десятка.gif

Початкова школа

ПІП, клас, середній бал Перемоги в олімпіадах, конкурсах
1. Глазкова Катерина Юріївна; 3-В клас; 11,5- ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови
ім. П.Яцика (ІІ місце)
- "Золотий колосок-2016"
2. Лєдовська Анна Василівна; 4-В клас; 11,4

3. Сасіна Аліса Олександрівна; 3-Д клас; 11,1

Основна школа

ПІП, клас, середній балПеремоги в олімпіадах, конкурсах
1. Туз Юлія Вадимівна; 9-А клас; 11,4- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки (І місце)
- ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови
ім. П.Яцика (ІІ місце)
2. Руденко Анна Сергіївна; 9-В клас; 11,3- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (ІІ місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з англійської мови
(ІІІ місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики (ІІІ місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії (ІІ місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій (ІІ місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства
(ІІІ місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з економіки (ІІ місце)
- ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови
ім. П.Яцика (ІІІ місце)
- Всеукраїнський конкурс ім. Т.Шевченка (ІІІ місце)
3. Ілящет Єлизавета Сергіївна; 5-Б клас; 11,2- І етап спортивно-масового заходу "Олімпійське лелеченя" (І місце)
4. Казаков Владислав Володимирович; 8-В клас; 11,0- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(І місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з географії (І місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови
(І місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (ІІ місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики (ІІ місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології (ІІ місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії (ІІ місце)
- міський турнір з біології (ІІ місце)
- міський етап інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"
(І місце)

Старша школа

ПІП, клас, середній бал Перемоги в олімпіадах, конкурсах
1. М'ясківська Валерія Владиславівна; 10-В клас; 11,3- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови
(І місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (ІІІ місце)
- ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови
ім. П.Яцика (ІІ місце)
- ІІ етап Міжнародного конкурсу ім. Т.Шевченка
(ІІІ місце)
2. Пилипенко Валерія Юріївна; 11-В клас; 11,2- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (ІІ місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з німецької мови
(ІІ місце)
- ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови
(ІІІ місце)
- І етап конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН України (І місце)
- конкурс "Граймо разом"
3. Ромасько Іван Сергійович; 11-Б клас; 10,9- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики
(І місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (ІІ місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з біології (ІІ місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з хімії (ІІ місце)
- ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з астрономії (ІІ місце)
Кiлькiсть переглядiв: 300