/Files/images/2018-2019/zrkova_desyatka/Зіркова десятка (рік).gif

Початкова школа
Прізвище, ім'я Клас Середній бал Перемоги в олімпіадах, конкурсах
Василяка Дар'я 3-І 11,4 ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика
Гажва Андрій 4-Б 11,6


Основна школа
Прізвище, ім'я Клас Середній бал Перемоги в олімпіадах, конкурсах
Моцна Анастасія 9-В Переможець ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з іспанської мови
Глазкова Катерина 5-В 11,8 ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика
Штефаньо Діана 6-В 11,5 ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика
Мартиненко Софія 7-Д 10,8 ІІ етап олімпіади з укр. мови, ІІ етап Міжнародного конкурсу з укр. мови
ім. П.Яцика, Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка
Пухтієнкто Вікторія 8-А 10,9 ІІІ етап олімпіади з економіки, ІІ етап олімпіад з історії, біології, географії, укр. мови, Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка
Хорольська Мирослава 9-В 11,1 ІІ етап олімпіад з біології, нім. мови, Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка

Старша школа
Прізвище, ім'я Клас Середній бал Перемоги в олімпіадах, конкурсах
Сливюк Юлія 10-В 10,9 ІІІ етап олімпіади з англ. мови, ІІ етап олімпіад з укр. мови, історії, географії, нім. мови, Міжнародний мовно-літературний конкурс
ім. Т.Шевченка, конкурс із зар. літератури
Колєватова Даша 11-В 11,5 ІІІ етап олімпіади з рос. мови, ІІ етап МАН, Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка, ІІ етап Міжнародного конкурсу з укр. мови ім. П.Яцика

/Files/images/2017-2018/zrkova_desyatka/Зіркова десятка (І семестр).gif

Початкова школа

Учень/учениця

Клас

Середній бал
Перемоги в олімпіадах, конкурсах
Місце в рейтингу
Самченко Данііл4-В 11,5 І
Василяка Дар'я3-І 11,3 ІІ
Зайдан Єлизавета4-Д11,2ІІІ

Основна школа

Учень/учениця

Клас

Середній бал
Перемоги в олімпіадах, конкурсах
Місце в рейтингу

Глазкова Катерина

5-В

11,5
конкурс
ім. П.Яцика
ІІІ етап (ІІ місце)

І

Штефаньо Діана

6-В

11,4
конкурс
ім. П.Яцика
(ІІІ місце)

І

Сергєєва Єва


6-В


11,0


ІІ



Мартиненко Софія


7-Д


10,9
олімп. з укр. мови
(І місце), конкурс
ім. П.Яцика (ІІ місце), конкурс ім. Т.Шевченка (ІІІ місце)


ІІІ

Старша школа

Учень/учениця

Клас

Середній бал
Перемоги в олімпіадах, конкурсах
Місце в рейтингу


Колєватова Даша


11-В


11,3
олімп. з укр. мови
(ІІ місце), з рос. мови
(І місце),
конкурс
ім. Т.Шевченка (І місце)


І


Руденко Анна-Марія


11-В


11,3
олімп. з укр. мови
(І місце),
ІІ етап конкурсу
ім. П.Яцика
(І місце)


І


Зінченко Катерина




11-Д


11,0


олімп. з історії
(ІІ місце)


ІІ

/Files/images/2017-2018/zrkova_desyatka/Рейтинг кращих учнів класів.gif

Початкова школа

Учень/учениця

Клас

Середній бал
Перемоги в конкурсах, олімпіадах
Місце в рейтингу
Самченко Данііл4-В11,5 І


Василяка Дар'я


3-І


11,3

переможець ІІ етапу Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика (ІІ місце)


ІІ
Зайдан Єлизавета4-Д11,2 ІІІ
Рибачук Маргарита4-Г11,1 ІV


Ратькова Марія


4-Б


11,0

переможець ІІ етапу Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика (ІІ місце)


V
Чижик Тимур3-Г11,0 V
Василенко Аріна 3-Д11,0 V
Жорняк Софія 4-А 10,9 VI
Жосан Анастасія3-В 10,8 VII
Ястреб Владислав 3-Б 10,8 VII

Основна школа

Учень/учениця

Клас

Середній бал
Перемоги в конкурсах, олімпіадах
Місце в рейтингу

Глазкова Катерина

5-В

11,5
конкурс
ім. П.Яцика
ІІІ етап (ІІ місце)

І

Штефаньо Діана

6-В

11,43
конкурс
ім. П.Яцика
(ІІІ місце)

ІІ


Мартиненко Софія


7-Д


10,9
олімп. з укр. мови
(І місце), конкурс
ім. П.Яцика (ІІ місце), конкурс ім. Т.Шевченка (ІІІ місце)


ІІІ

Хорольська Мирослава

9-В

10,89
олімп. з нім.мови
(ІІІ місце),
біології (І місце)

IV



Пухтієнко Вікторія



8-А



10,88
олімп. з історії
(І місце), біології
(І місце), економіки
(І місце), укр. мови
(ІІ місце), географії
(ІІІ місце), конкурс ім. Т.Шевченка (ІІ місце)



V
Сасіна Аліса 5-Г 10,77 VI
Савранська Єлизавета 6-Г 10,75 VII
Узлова Єлизавета 7-Г 10,74 VIII
Карпенко Вікторія 5-Д 10,7 IX
Журавльова Олена 9-Г 10,63 Х
Герасименко Анна 8-В 10,6 ХІ
Тесленко Назар 7-В 10,56 ХІІ

Стасенко Марія

6-Д

10,5
конкурс
ім. Т.Шевченка,
ІІ етап (ІІІ місце)

ХІІІ
Щербула Маргарита9-Д 10,5 XIV
Сергєєва Софія 5-А10,4 XV

Ліонова Олександра

9-А

10,37
чемпіонка України
зі східних
єдиноборств

ХVI
Мкртчян Ерік 6-Б 10,3 ХVII
Качанова Вероніка 7-А 10,29 ХVIII
Ілящет Єлизавета 7-Б 10,2 ХІХ
Мкртчян Давид 5-Б 10,0 ХХ
Гімерверт Марія 8-Г 10,0 ХХІ
Гусєва Софія 6-А 9,71 ХХІІ
Щербина Софія 8-Д 8,2 ХХІІІ

Основна школа

Учень/учениця

Клас

Середній бал
Перемоги в конкурсах, олімпіадах
Місце в рейтингу


Колєватова Даша


11-В


11,34
олімп. з укр. мови (ІІ місце), з рос. мови (І місце), конкурс ім. Т.Шевченка (І місце)

І


Руденко Анна-Марія


11-В


11,34
олімп. з укр. мови
(І місце),
ІІ етап конкурсу
ім. П.Яцика
(І місце)


І

Зінченко Катерина

11-Д

11,0

олімп. з історії
(ІІ місце)

ІІ



Сливюк Юлія



10-В



10,9

олімп. з англ. мови,
(І місце), укр. мови
(ІІ місце), географії
(І місце), історії
(ІІ місце), нім. мови
(ІІІ місце)



ІІІ
Казаков Владислав 10-А 10,7 IV
Петренко Алла11-А10,3 V
Компанієць Єлизавета11-Д 9,6 VI

Кiлькiсть переглядiв: 343