Прізвище, ім'я | Клас | Середній бал | Перемоги в олімпіадах, конкурсах |
Василяка Дар'я | 3-І | 11,4 | ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика |
Гажва Андрій | 4-Б | 11,6 |
Прізвище, ім'я | Клас | Середній бал | Перемоги в олімпіадах, конкурсах |
Моцна Анастасія | 9-В | Переможець ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з іспанської мови | |
Глазкова Катерина | 5-В | 11,8 | ІІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика |
Штефаньо Діана | 6-В | 11,5 | ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови ім. П.Яцика |
Мартиненко Софія | 7-Д | 10,8 | ІІ етап олімпіади з укр. мови, ІІ етап Міжнародного конкурсу з укр. мови ім. П.Яцика, Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка |
Пухтієнкто Вікторія | 8-А | 10,9 | ІІІ етап олімпіади з економіки, ІІ етап олімпіад з історії, біології, географії, укр. мови, Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка |
Хорольська Мирослава | 9-В | 11,1 | ІІ етап олімпіад з біології, нім. мови, Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка |
Прізвище, ім'я | Клас | Середній бал | Перемоги в олімпіадах, конкурсах |
Сливюк Юлія | 10-В | 10,9 | ІІІ етап олімпіади з англ. мови, ІІ етап олімпіад з укр. мови, історії, географії, нім. мови, Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка, конкурс із зар. літератури |
Колєватова Даша | 11-В | 11,5 | ІІІ етап олімпіади з рос. мови, ІІ етап МАН, Міжнародний мовно-літературний конкурс ім. Т.Шевченка, ІІ етап Міжнародного конкурсу з укр. мови ім. П.Яцика |
Учень/учениця | Клас | Середній бал | Перемоги в олімпіадах, конкурсах | Місце в рейтингу |
Самченко Данііл | 4-В | 11,5 | І | |
Василяка Дар'я | 3-І | 11,3 | ІІ | |
Зайдан Єлизавета | 4-Д | 11,2 | ІІІ |
Учень/учениця | Клас | Середній бал | Перемоги в олімпіадах, конкурсах | Місце в рейтингу |
Глазкова Катерина | 5-В | 11,5 | конкурс ім. П.Яцика ІІІ етап (ІІ місце) | І |
Штефаньо Діана | 6-В | 11,4 | конкурс ім. П.Яцика (ІІІ місце) | І |
Сергєєва Єва | 6-В | 11,0 | ІІ | |
Мартиненко Софія | 7-Д | 10,9 | олімп. з укр. мови (І місце), конкурс ім. П.Яцика (ІІ місце), конкурс ім. Т.Шевченка (ІІІ місце) | ІІІ |
Учень/учениця | Клас | Середній бал | Перемоги в олімпіадах, конкурсах | Місце в рейтингу |
Колєватова Даша | 11-В | 11,3 | олімп. з укр. мови (ІІ місце), з рос. мови (І місце), конкурс ім. Т.Шевченка (І місце) | І |
Руденко Анна-Марія | 11-В | 11,3 | олімп. з укр. мови (І місце), ІІ етап конкурсу ім. П.Яцика (І місце) | І |
Зінченко Катерина | 11-Д | 11,0 | олімп. з історії (ІІ місце) | ІІ |
Учень/учениця | Клас | Середній бал | Перемоги в конкурсах, олімпіадах | Місце в рейтингу |
Самченко Данііл | 4-В | 11,5 | І | |
Василяка Дар'я | 3-І | 11,3 | переможець ІІ етапу Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика (ІІ місце) | ІІ |
Зайдан Єлизавета | 4-Д | 11,2 | ІІІ | |
Рибачук Маргарита | 4-Г | 11,1 | ІV | |
Ратькова Марія | 4-Б | 11,0 | переможець ІІ етапу Міжнародного конкурсу ім. П.Яцика (ІІ місце) | V |
Чижик Тимур | 3-Г | 11,0 | V | |
Василенко Аріна | 3-Д | 11,0 | V | |
Жорняк Софія | 4-А | 10,9 | VI | |
Жосан Анастасія | 3-В | 10,8 | VII | |
Ястреб Владислав | 3-Б | 10,8 | VII |
Учень/учениця | Клас | Середній бал | Перемоги в конкурсах, олімпіадах | Місце в рейтингу |
Глазкова Катерина | 5-В | 11,5 | конкурс ім. П.Яцика ІІІ етап (ІІ місце) | І |
Штефаньо Діана | 6-В | 11,43 | конкурс ім. П.Яцика (ІІІ місце) | ІІ |
Мартиненко Софія | 7-Д | 10,9 | олімп. з укр. мови (І місце), конкурс ім. П.Яцика (ІІ місце), конкурс ім. Т.Шевченка (ІІІ місце) | ІІІ |
Хорольська Мирослава | 9-В | 10,89 | олімп. з нім.мови (ІІІ місце), біології (І місце) | IV |
Пухтієнко Вікторія | 8-А | 10,88 | олімп. з історії (І місце), біології (І місце), економіки (І місце), укр. мови (ІІ місце), географії (ІІІ місце), конкурс ім. Т.Шевченка (ІІ місце) | V |
Сасіна Аліса | 5-Г | 10,77 | VI | |
Савранська Єлизавета | 6-Г | 10,75 | VII | |
Узлова Єлизавета | 7-Г | 10,74 | VIII | |
Карпенко Вікторія | 5-Д | 10,7 | IX | |
Журавльова Олена | 9-Г | 10,63 | Х | |
Герасименко Анна | 8-В | 10,6 | ХІ | |
Тесленко Назар | 7-В | 10,56 | ХІІ | |
Стасенко Марія | 6-Д | 10,5 | конкурс ім. Т.Шевченка, ІІ етап (ІІІ місце) | ХІІІ |
Щербула Маргарита | 9-Д | 10,5 | XIV | |
Сергєєва Софія | 5-А | 10,4 | XV | |
Ліонова Олександра | 9-А | 10,37 | чемпіонка України зі східних єдиноборств | ХVI |
Мкртчян Ерік | 6-Б | 10,3 | ХVII | |
Качанова Вероніка | 7-А | 10,29 | ХVIII | |
Ілящет Єлизавета | 7-Б | 10,2 | ХІХ | |
Мкртчян Давид | 5-Б | 10,0 | ХХ | |
Гімерверт Марія | 8-Г | 10,0 | ХХІ | |
Гусєва Софія | 6-А | 9,71 | ХХІІ | |
Щербина Софія | 8-Д | 8,2 | ХХІІІ |
Учень/учениця | Клас | Середній бал | Перемоги в конкурсах, олімпіадах | Місце в рейтингу |
Колєватова Даша | 11-В | 11,34 | олімп. з укр. мови (ІІ місце), з рос. мови (І місце), конкурс ім. Т.Шевченка (І місце) | І |
Руденко Анна-Марія | 11-В | 11,34 | олімп. з укр. мови (І місце), ІІ етап конкурсу ім. П.Яцика (І місце) | І |
Зінченко Катерина | 11-Д | 11,0 | олімп. з історії (ІІ місце) | ІІ |
Сливюк Юлія | 10-В | 10,9 | олімп. з англ. мови, (І місце), укр. мови (ІІ місце), географії (І місце), історії (ІІ місце), нім. мови (ІІІ місце) | ІІІ |
Казаков Владислав | 10-А | 10,7 | IV | |
Петренко Алла | 11-А | 10,3 | V | |
Компанієць Єлизавета | 11-Д | 9,6 | VI |