Україно-німецький учнівський обмін "Олександрія - Берлін - 2017"

/Files/images/2017-2018/ukrano-nmetskiy_uchnvskiy_obmn/6.jpg

Традиційно учні НВК "Олександрійський колегіум – cпеціалізована школа" беруть участь в німецько-українському обміні, який відбувається як в Олександрії, так і в Берліні. У квітні німецькі однолітки відвідали Олександрію, а у жовтні (08.10 – 18.10) почалася друга частина учнівського обміну-2017. Група, яка вперше складалася з 13 осіб (зазвичай в обміні беруть участь 12 учнів) та двох вчителів, почала свій довгий і непростий шлях до Львова, а потім до Берліна з Олександрії. Після прильоту в берлінський аеропорт нас зустріли усі діти з батьками. У перший же вечір на нас чекала спільна вечеря з усіма батьками, після чого ми всі стомлені поїхали до своїх нових домівок. У понеділок почалася проектна робота. У цьому році нашим проектом був фотомарафон, тема якого: "Я бачу те, чого не бачиш ти". Кожного дня ми отримували декілька тем, до яких треба було зробити фотографії та написати коментар. Майже щодня ми відвідували уроки наших німецьких братів та сестер, ознайомилися з особливістю навчання в партнерській школі (Evangelische Schule Berlin Zentrum). У цій школі велика увага приділяється самостійності учнів під час уроків та формування високої мотивації до навчання.

/Files/images/2017-2018/ukrano-nmetskiy_uchnvskiy_obmn/1.jpg /Files/images/2017-2018/ukrano-nmetskiy_uchnvskiy_obmn/2.jpg /Files/images/2017-2018/ukrano-nmetskiy_uchnvskiy_obmn/3.jpg /Files/images/2017-2018/ukrano-nmetskiy_uchnvskiy_obmn/4.jpg /Files/images/2017-2018/ukrano-nmetskiy_uchnvskiy_obmn/5.jpg /Files/images/2017-2018/ukrano-nmetskiy_uchnvskiy_obmn/7.jpg /Files/images/2017-2018/ukrano-nmetskiy_uchnvskiy_obmn/9.jpg

Були також і вільні від школи дні, наприклад, дні з сім’єю або спільна вилазка в мотузковий парк з пікніком. У нас також була можливість відвідати Mercedes-Benz-Arena і подивитися баскетбольну гру, де панувала особлива атмосфера. Кінцевим результатом фотомарафону була виставка, на якій одночасно були представлені фотографії з України та Німеччини. Крім того, готується фотоальбом із коментарями українською та німецькою мовами. Ця поїздка видалась дуже пізнавальною і цікавою. Вперше для нас проводилася планшетна екскурсія визначними місцями Берліна. Але найважливішим для нас було спілкування німецькою мовою з новими друзями.

Маємо сподівання на подальшу співпрацю та реалізацію нових проектів.

Кiлькiсть переглядiв: 279